MÖBLER / Skåp & hyllor / Hylla med lådor 16197343
nr 1619 7343
Hylla med lådor
Uno & Östen Kristiansson, Luxus, Lövträ. Längd: 38 cm. Djup: 25 cm. Höjd: 25 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:17:00
500 kr
600 kr